Ból głowy i oka z prawej strony pojawiający się po przebudzeniu

Od kilku dni męczy mnie ból głowy i oka z prawej strony.Pojawia się rano, po przebudzeniu. 2 tyg.temu trwał 4dni.Ból jest pulsujący w skroni i oku,najpierw pojawia się uczucie zatkanego nosa.W tamtym roku miałam b.silny napad;zawroty w głowie, ból był pulsujący, pojawiły się nudności. Na pogotowiu podano mi ketonal,diphergan,zastrzyk (x3),nie pomogło.Trafiłam na oddział neurolog.; po 3dniach ból ustąpił.Wyniki były dobre,Tomograf z kontrastem,też. Proszę o pomoc, wszyscy rozkładają ręce. Anna

Może warto pomyśleć o trójdzielno-autonomicznych bólach głowy? Rzadka postać, ale występują. Proszę o kontakt z neurologiem w miejscu zamieszkania.