Ból głowy i osłabienie a negatywne wyniki testów ciążowych i BHCG

Ból głowy i osłabienie a negatywne wyniki testów ciążowych...witam...zrobiłam morfologie krwi i wyniki mam dobre,hcg wykazało ze nie jestem w ciazy,cukier mam dobry ...a miewam zawroty i bole głowy...prosze o odpowiedz...

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zawroty i bóle głowy mogą być objawami wielu chorób. Nie można wykluczyć podłoża neurologicznego, kardiologicznego czy laryngologicznego. W celu ustalenia przyczyny dolegliwości proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego.