Ból głowy i pieczenie twarzy a zwyrodnienie kręgosłupa szyjnego

witamina Mam na imie Sabina l 34, od tygodnia boli mnie glowa, nie jest to jakis bardzo silny bol ale niepokoi mnie to bo praktycznie boli non stop, czuje dziwne pieczenie twarzy.Pol roku temu stwierdzono u mnie zwyrodnienie kregoslupa szyjnego wiec moze to cos ma z tym wspolnego? Pzatym jakies tez pol roku temu mocnjo uderzylam glowa w metalowa barierke, czolem, nic mi nie bylo tylko siniak, wiec moze ten bol z tego wynika?Prosze o odpowedz. pozdrawiam Sab

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Konieczna jest konsultacja z neurologiem. Wskazane jest wykonanie badania obrazowego głowy.