Ból głowy i pleców, wymioty

witam! mam pytanie,wczoraj mialam bardzo silny bol glowy ktory spowodowal ze wymiotowalam do tego boli mnie z prawej strony bol promieniuje do nerek i ogolnie bola mnie plecy i gdy dotykalam sie z prawej strony to czulam takie wzgrobienie,nie goraczkuje

Konieczna będzie wizyta u lekarza; miedzy innymi trzeba wyjaśnić, czy nie choruje Pani na kamicę nerek. Proszę dbać o prawidłowe nawodnienie - minimum dwa litry płynów na dobę. Życzę szybkiego postawienia diagnozy i usunięcia dolegliwości.