Ból głowy i pogorszenie wiedzenia a RTG kręgosłupa
Witam mam 25 lat od jakiegoś czasu boli mnie głowa i ma troszkę słabszy wzrok. Zrobiłem RTG kręgosłupa i mam prośbę i interpretację wyników: Nieco w lewo skrzywiony kr.szyjny, zwężanie przestrzeni międzykręgowej C7-Th1, nieco skrzywiony kr.lędźwiowy z rotacją kręgów, szeroki kanał kręgowy na poziomie L5,pogłebiona lordoza lędźwiowa,przodozmyk na poziomie L5-S1, szczelina łuku L5 Czy moje objawy mogą być od kręgosłupa? Chodzi mi głównie o bóle głowy i wzrok. Dziękuję za odpowiedź

MĘŻCZYZNA, 26 LAT ponad rok temu
Czy autyzm jest wyleczalny?
Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, czy autyzm jest wyleczalny.
Witam serdecznie. Jak najbardziej dolegliwości bólowe mogą mieć związek z opisywanymi zmianami. Konieczna jest konsultacja z neurochirurgiem.