Ból głowy i pogorszenie wiedzenia a RTG kręgosłupa

Witam mam 25 lat od jakiegoś czasu boli mnie głowa i ma troszkę słabszy wzrok. Zrobiłem RTG kręgosłupa i mam prośbę i interpretację wyników: Nieco w lewo skrzywiony kr.szyjny, zwężanie przestrzeni międzykręgowej C7-Th1, nieco skrzywiony kr.lędźwiowy z rotacją kręgów, szeroki kanał kręgowy na poziomie L5,pogłebiona lordoza lędźwiowa,przodozmyk na poziomie L5-S1, szczelina łuku L5 Czy moje objawy mogą być od kręgosłupa? Chodzi mi głównie o bóle głowy i wzrok. Dziękuję za odpowiedź

Witam serdecznie. Jak najbardziej dolegliwości bólowe mogą mieć związek z opisywanymi zmianami. Konieczna jest konsultacja z neurochirurgiem.