Ból głowy i skoki ciśnienia

Witam mam 28 lat , kiedyś miałam taki przypadek że ciśnienie mi skoczyło 227 na 117 i przyjechała po mnie karetka bo akurat byłam na szkoleniu ,relanium i przez jakis czas była cisza tyle ze teraz zaczyna mnie boleć głowa potem ciśnienie mi skacze górne na 160 ok., dretwieje mi reka lewa i serce mi wariuje,kiedyś przy myciu zebów woda wyciekała mi prawym kącikiem ust bezwiednie ,czasem mam wrażenie jakbym bełkotała, teraz doszedł ból nogi od stopy do biodra i stopa ucieka mi do środka jak flak:)

Wiec lekarz rodzinny i wyjaśnienie kwestii czy jest nadciśnienie tętnicze i czy wymaga ono leczenia.Wówczas opisze Pani swoje dolegliwości i również lekarz rodzinny zdecyduje czy istnieje konieczność wizyty u neurologa.Skarg jest bardzo wiele wiec trzeba zacząć w określonej kolejności.Niewątpliwie istnieje tu czynnik stresu,emocji,który wyzwala objawy.

pozdrawiam ciepło