Ból głowy i szyi oraz mrowienie na policzku

WITAM!OD 2 DNI MAM DZIWNY BÓL GŁOWY I SZYJI Z LEWEJ STRONY ORAZ MROWIENIE NA POLICZKU-CZUJĘ SIĘ OGÓLNIE FATALNIE CIŚNIENIE MAM 118/79/74 JESTEM NISKO CIŚNIENIOWCEM.PROSZĘ O POMOC I PORADĘ-DZIĘKUJĘ

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udac się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określic odpowiednie dalsze postępowanie.