Ból głowy i uczucie pulsowania nerwów

Mam 17 lat. I boli mnie głowa od miesiąca. Czuje jakby jakies nerwy mi pulsowały, przemieszczały sie. Zaczęło się tak, że pewnego dni strasznie moją lewą stronę przeszył taki prąd. Nie wiem czy udać sie z tym do lekarza.
17 LAT ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Oczywiście w takiej sytuacji warto skorzystać z porady lekarza ( nie tylko internetowej). Pomocne może okazać się w pierwszej kolejności pomiar ciśnienia, wykonanie morfologii krwi a także ewentualnie w późnijeszym etapie wizyta u neurologa i badania obrazowe głowy.