Ból głowy i wstrząs mózgu po wypadku

W ostatnia niedziele wywrocilem sie i z tego powodu teraz mam 7 szfow i wstrzas mozgu. Juz sie czuje o wiele lepiej ale nadal mam bole glowy popoludniami. Chcialbym zapytac czy to jest normalne i przejdzie mi za tydzien czy nie?

Takie bóle głowy po wstrząśnieniu mózgu są typowe, ale niestety mogą utrzymywać się nawet i przez kilka tygodni systematycznie ustępując. W przypadkach niepokojących wskazana wcześniejsza kontrola u neurologa.