Ból głowy i wszystkich kości

Proszę o pomoc od miesiąca boli mnie głowa wszystkie kości i jestem słaba gdzie bym nie usiadła to bym spała kręci mi się w głowie i raz mi zimno raz duszno z nocnego spania wstaje spocona zrobiłam badania dla pewności czy jest wszystko dobrze i obniżone mam RBC [T/L] 4.15 a skala jest (4.20-5,20) proszę o pomoc

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Obniżony poziom RBC do 4,15 nie powinien mieć wpływu na Pani objawy. Proponuję skonsultować się z internistą, który po zbadaniu i zleceniu odpowiednich badań postawi odpowiednią diagnozę.