Ból głowy i wymioty przy wysiłku fizycznym

Mam 39 lat. Chciałbym zapytać Państwa co może być przyczyną moich problemów. Gdy zaczynam się pocić przy wysiłku fizycznym po jakimś czasie pojawia się ból głowy (na wysokości skroni), następnie zaczynam mieć odruchy wymiotne aż wreszcie zaczynam wymiotować i nie ma to związku ze spożywanym pokarmem - gdy napije się samej wody to po prostu wymiotuję wodą (wylewa się ze mnie). Ból utrzymuje się wiele godzin po przejściu w spoczynek. Pomagają tabletki przeciwbólowe sen.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić konieczność dalszych badań/konsultacji bardziej specjalistycznych. Być może konieczne będzie wykonanie próby wysiłkowej.