Ból głowy i wyniki badania hormonów tarczycy u 40-latki

Witam. Mam 40 lat. Pół roku temu wyczułam w dolnej części głowy guzka który bolał przy dotykaniu. Po jakimś czasie przestał być wyczuwalny ale tył głowy dalej boli szczególnie przy podnoszeniu głowy. Obecnie źle się czuję, mam problem ze wzrokiem,często boli mnie głowa, zamiast chudnąć (dieta i ćwiczenia)tyję. Zasugerowano mi badania oto wyniki: TSH 1,43 uIU/ml, FT4 II0 1,18 ng/dl, FT3 3,73 pg/ml, ACTH ( 8 godz.) 14,21 pg/ml, Kortyzol(8 godz) 11,44 ug/dl. Jeszcze nie byłam u lekarza. Dziękuję.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane wyniki badań mieszczą się w granicy normy. Niemniej jednak wskazana jest wizyta u lekarza.