Ból głowy i zatok, katar oraz podwyższona temperatura a zakażenie wirusem HIV

Witam, miałem ryzykowną sytuację z kobietą. Używałem prezerwatywy, nie pękła, ani się nie zsunęła, wszystko było ok aż do teraz. Od tygodnia miewam bóle głowy, i ból w okolicach zatok, teraz, od dwóch dni mam podwyższoną temperaturę lekko powyżej 37 stopni, mam katar, ale węzły chłonne są w porządku. Czy możliwe że to objawy zakażenia HIV? Słyszałem że objawami może być pseudogrypa. Od stosunku minęło ponad 3 miesiące, czy to możliwe że dopiero po tak długim czasie pojawiły się objawy?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie. Ostra choroba retrowirusowa, która ma przebieg grypopodobny pojawia się zazwyczaj w okresie 2-4 tygodni od zakażenia. Mało prawdopodobne jest, że objawy które Pan prezentuje są jej reprezentacją. Myślę jednak, że dla własnego komfortu warto wykonać badania w kierunku zakażenia.