Ból głowy, kłucie w łopatce i nudności a początek grypy jelitowej

od wczorej boli mnie mocno glowa i nei przechodzi po zazyciu tabletki przeciwbolowej, czuje tez klucie w praej lopatcei nudnosci. czy to moga byc poczatki grypy jelitowej?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, występujące u Pani dolegliwości są niespecyficzne, nie można wykluczyć, że są to objawy nieżytu żołądkowo-jelitowego. Jeśli objawy nie miną proszę się zgłosić do lekarza rodzinnego. Pozdrawiam.