Ból głowy, krwawienie z nosa oraz wyniki badania krwi u 9-latka

Dzień dobry, Martwi mnie stan zdrowia mojego 9-letniego syna, od około miesiąca uskarża się na ból głowy, wczoraj puściła mu się dwa razy w szkole krew z nosa, robiłam mu badania krwi, które są w podawanych normach, tylko rozmaz budzi wątpliwości: granulocyty 31%, limfocyty 59%, eozynocyty 2%monocyty 8%, Równocześnie z bólami głowy pojawiła się nieokreślona zmiana na skórze na udzie prawym. Proszę o informację czy mam powody do niepokoju

Ocena problemu należy do pediatry ,który zaleci jak przypuszczam ( po ocenie m.innymi ciśnienia tętniczego i badaniu dziecka,interpretacji zleconych badan układu krzepnienia ) konsultacje laryngologiczna ( tu ważna jest ocena splotu Kisselbacha).
W dalszej kolejności wskazana ( o ile będa takie zalecenia) konsultacja neurologa dziecięcego.

Pozdrawiam ciepło