Ból głowy lewej strony promieniujący do skroni

Witam , moje problemy to ból głowy lewej strony promieniujący do skroni od czasu do czasu powiekszona lewa źrenica, drżenie mięśni , kołatanie serca , skoki ciśnienia nie raz na lewej ręce ciśnienie w granicach normy 130/80 lecz prawa ręka zazwyczaj 150/100 puls 92/102 drętwienie małego palca i tego obok u lewej dłoni nie raz ból nadgarstka . EEG w normie lecz w czasie badania ból lewej strony był tak silny ze otworzylem oczy, rezonans bez kontrastu norma. Mało prawdopodobna sark.OUN.Co mi jest?

Renata GrzechociĹska

Bez odpowiedniego badania klinicznego trudno postawić diagnozę. Występują u Pana podwyższone wartości ciśnienia tętniczego, co może być przyczyną takich dolegliwości. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego lub kardiologa, aby włączyć diagnostykę ewentualnie leczenie nadciśnienia. Jeśli takie postępowanie nie przyniesie rezultatu konieczna będzie wizyta u neurologa.