Ból głowy, mdłości, zmęczenie, zawroty głowy

Witam mam 18 lat i mam problem. Od pewnego czasu występują u mnie następujące dolegliwości: ból głowy, mdłości, zmęczenie, zawroty głowy, ból w klatce piersiowej, ból w górnej części brzucha, senność, bolesne miesiączkowanie. Mam ciągle zimne ręce i ogólnie jest mi ciągle zimno, a także moja skóra stała się sucha. Od kilku dni boli mnie także szyja i jest lekko sina. Co mi jest? Czy to coś groźnego?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisany problem wymaga wdrożenia kompleksowej diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego. W razie konieczności zostanie wystawione skierowanie do odpowiedniego specjalisty.