Ból głowy, mocny kaszel u 19-latki

Witam. Nazywam sie Marta i mam 19 lat.Od ok. 2 tygodni cierpie na bol glowy ktory towarzyszy kaszlowi, schylaniu sie, kichaniu oraz smianiu, bol ten jest umiejscowiony z tylu glowy, po mocniejszym kaszlu bol do konca nie ustepuje. Musze dodac, ze od zawsze przy stresie lub silnycb emocjach towarzyszyl mi bol glowy, lecz nigdy wczesniej nie miam takiejj stuacji jak teraz. Lekarz skierowal mnie do neurologa na badania na tarczyce..

Dzień dobry. Opisuje Pani objawy i jednocześnie wskazuje także na przyczynę, czyli stres. Warto podjąć działania w kierunku jego wyeliminowania, gdyż możliwe jest nasilanie się i mnożenie objawów nim powodowanych bez leczenia podstawowego jakim jest psychoterapia. Warto zapewnić sobie komfort i równowagę wewnętrzną. Pozdrawiam.

http://progress.warszawa.pl/