Ból głowy na czole oraz ból oczu

witam od 3 dni leko mnie boli głowa na czole i w srodku pozatym od czasu do czasu bolom mnie tez oczy i czuje je takie zceczone chiał bym dodac ze chodze w okularach ma minusy jakis miesiac temu starciłem je pszez ten miesiac nie chodziłem w nich chiał bym wiedziec czy z nie noszenie okularuw moze bolec leko głowa i oczy czuc je takie zmeczone jeszce chiał bym dodac ze 2 dni temu byłem u okulisty ten mi nic powiedział ze nic mi sie nie dziej i nic nie wiedzie prosze o pomoci i rade czy tak moze

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, nieskorygowana wada wzroku zmuszająca oko do nadmiernego wysiłku akomodacyjnego, a także duża różnica ostrości wzroku między obiema gałkami ocznymi może być przyczyną Pańskich dolegliwości. Proszę skorygować istniejącą wadę wzroku właściwie dobranymi okularami przez lekarza okulistę. Pozdrawiam.