Bol głowy nad czołem i przy skroni oraz ból oka po urazie

Witam mam ogromny problem Otoz od kilku miesiecy czuje niezidentyfikowany bol glowy nad czolem i przy skroni przy tym.boli mnie oko. Boli prawie codziennie przy czym czuje jak bym miala mokro oko zaropiale ale nic w nim nie ma dodam ze przeszlam dwa razy zapalenie teczowki ale to nie mialo takich objawow. Mam mroczki przed oczami. A kilkanascie lat temu doznalam urazu glowy zostalam uderzona z dosc duzej odleglosci pilka nozna.okulista stwierdzil ze to moze byc neuralgia.

Piotr Pilarski

Opis faktycznie wskazuje na neuralgię. Proszę stosować się do zaleceń okulisty.

Pozdrawiam.