Ból głowy, nudności i zaparcia

Opiszę jak to było wczoraj, bo to często mi się zdarza. Obudził mnie o 4 rano potworny ból głowy.Boli po prawej stronie i w oczodole,w prawym oku też wyciska mi łzy.Do tego mam nudności.Często wiąże się to z zaparciem i zdarza się na koniec miesiączki.I żadne tabletki nie pomagają(!!!)a ból jest potworny.Czasem mija po wypróżnieniu,ale nie zawsze.Mam też nadciśnienie, ale biorę leki i rano miałam dobre ciśnienie,choć po południu wzrosło,po tabletkach zmalało a boli do dziś.Tomogr. nic nie wykaza

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, proszę skonsultować się z neurologiem, który po zbadaniu wskaże dalsze diagnostykę. Pozdrawiam