Ból głowy od dwóch miesięcy

Witam!Od ok. 2 miesięcy miewam bóle głowy, są one umiarkowane choć czasem ataki bólu nasilają się. Może zacznę od tego, że w swoim życiu sporo przeszłam. Podczas bólów głowy dostaje ataków nerwicy, podczas jednego z nich znalazłam się na pogotowiu gdzie wykonali mi EKG i dali hydroksyzyne.Byłam prywatnie u neurologa, nie powiedział nic niepokojącego ale mimo wszytko mam straszne lęki o swoje zdrowie. W nocy nie miewam żadnych bóli śpię spokojnie, ale w dzień odczuwam ucisk w głowie .
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Pani objawy wskazują za zaburzenia o charakterze lękowym. Tego typu dolegliwości bywają tak silne, że niekiedy uniemożliwiają normalne funkcjonowanie. Niekiedy wymagają również farmakoterapii. Myślę, że rozsądnym rozwiązaniem byłaby wizyta w najbliższej poradni zdrowia psychicznego (nie potrzeba skierowania od lekarze poz), gdzie otrzyma Pani profesjonalną pomoc.