Ból głowy od ponad trzech lat

Od ponad trzech lat boli mnie głowa. Mam osiemnaście lat i byłam u neorologa, nawet na kilkudniowej obserwacji w szpitalu, żadne badania niczego nie wykazują. Mam niedoczynność tarczycy, ale endokrynolog uważa, że wszystko jest w porządku Ból nie jest silny, ale trwa zawsze, zazwyczaj bliżej czoła, ciągły, jakbym miała w głowie mgłę, głowa często mi ciąży. Są dni gdy głowa boli mocniej , ale nie zaobserwowałam żadnych zależności Z początku próbowałam akupunktury, bezskutecznie nie wiem co robić

Silne bóle głowy pojawiające się często, w jednak młodym wieku i które nie znajdują przyczyny w badaniach, faktycznie mogą sugerować problemy napięciowe. Często odreagowujemy stres poprzez na przykład zgrzytanie zębów (nie zdając sobie z tego sprawy, bo zazwyczaj dzieje się to nocą), to z kolei powoduje znaczne napięcia mięśni żucia, ale też mięśni okolicy skroniowej czy karku. A stąd już prosta droga do promieniującego w różne okolice bólu. Zdarza się, że pacjenci latami leczą się na "migreny", które w rzeczywistości mają całkiem prozaiczne przyczyny i mogą być "leczone" np. szynami relaksacyjnymi. Czy bóle pojawiają się w jakiś określonych porach dnia? Czy obserwuje Pani nasilenie dolegliwości w okresach podwyższonego stresu? Zgadzam się też z opinią powyżej - może opieka psychologiczna też da odpowiedź. Pozdrawiam

Witam, podstawową sprawą jest nawodnienie organizmu, ponad 3 litry czystej wysokiej jakości wody na dobę. Związane z tym jest dotlenienie. W następnej kolejności zadbanie o stan wątroby i jelita cieńkiego. Wysoce prawdopodobna nietolerancja pokarmowa w tle, może nawet zespół przeciekającego jelita.Należy obserwować zależność bólu głowy i spożywanych pokarmów. Wszytko to można opanować metodami naturalnymi tym bardziej że ze strony medycyny klinicznej nie uzyskała Pani pomocy. Może Pani zwrócić się o poradę do lekarza homeopaty.
mam nadzieję że w jakikolwiek sposób byłem pomocny
pozdrawiam
Robert Zawiślak