Ból głowy po prawej stronie i leczenie depresji poporodowej

Witam od jakiegos czasu boli mnie glowa po prawej stronie lekko kluje a jak przechodzi to robi mi sie strasznie goraco dodam ze lecze depresje poporodowa i zarzywam tabletki kwetaplex 50mg i zotral. prosze o odpowiedz

Podobne objawy mogą być związane z objawami depresyjnymi (zdarzają się somatyzacje w depresjach). Zachęcam do porozmawiania o tym ze swoim psychoterapeutą lub rozpoczęcie psychoterapii (jeśli jeszcze w niej Pani nie jest). W przypadku depresji psychoterapia (obok farmakoterapii) jest konieczna.

Witam,
zachęcam do ponownej konsultacji z psychiatrą. Podczas depresji mogą występować objawy somatyczne, o bardzo różnorodnym, indywidualnym charakterze.
Warto byłoby zaobserwować w jakich sytuacjach ma Pani takie objawy, czy wiąże się to z jakimiś konkretnymi przeżyciami, emocjami.
Z troski o Pani samopoczucie, ale też właściwy emocjonalny rozwój Pani dziecka, sugerowałabym psychoterapię, wskazaną w depresji poporodowej.

Pozdrawiam serdecznie i życze powodzenia,
Katarzyna Włoch
Zapraszam na
www.charakterownia.pl