Ból głowy po prawej stronie i twardy węzeł chłonny

Witam serdecznie Mam od kilku dni bardzo bolący problem otóż boli mnie pól głowy po prawej stronie. Boli mnie głowa oko dalej okolice szczęki przyczym nie mogę bez bólu otworzyc szeroko ust i schodzi niżej przez całą szyję i czuje na niej twardą albo żyle albo wezel chłonny bardzo bolesny a na odcinku od szyi do ramion dzisiaj pojawiła się duża opuchlizna . Wszystko bardzo bolesne co to może być . Proszę o pomoc wspomne jeszcze ze mam anemie

Lek. Katarzyna Szymczak

Proszę udać się do lekarza, bez badania lekarskiego nie da się postawić diagnozy.
Pozdrawiam

Marta Mielniczuk

Witam, powinna Pani jak najszybciej udać się do lekarza POZ, który po przeprowadzeniu badania postawi diagnozę, bądź pokieruje Panią na dalszą diagnostykę. Z Pani opisu wynika, że może być to jakieś zakażenie, proszę nie ignorować objawów. Pozdrawiam