Ból głowy po stanie przedudarowym cieplnym a konieczność wizyty u neurologa

Dzień dobry. Mam pytanie otóż tydzień temu miałem stan przed udarowy cieplny na drugi dzień miałem mocne bóle głowy brak apetytu i chęć wymiotowania. Byłem u lekarza rodzinnego i przepisał tylko leki na osłonę żołądka. Do dnia dzisiejszego gdy wyjdę na chwilę na słońce od razu zaczyna mnie boleć głowa tak samo jak jestem w pomieszczeniu gdzie jest duszno. Czy warto iść do neurologa ??

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji powinna Pani unikać ekspozycji na słońce. Proszę ponownie udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który zadecyduje o konieczności wizyty u specjalisty.