Ból głowy po stosunku

Witam, mam 22 lata, jestem dobrze zbudowanym, szczuplym, zdrowym mezczyzna. Mam jeden problem, po stosunku, boli mnie strasznie glowa w okolicach skroni i czoła. ustaje po wzieciu tabletki przeciwbolowej. dodam ze jak juz boli mnie glowa po stosunku. to podczas kolejnego stosunku bol zanika, a po, znowu sie pojawia. mam tak odkad pamietam. badalem juz cisnienie, hormony, tetnice nerkowe. i wszystko nic nie dalo. lekarz proponuje mi rezonans przesadki mozgowej. moge cos wiecej zrobic ? pozdr.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, wobec prawidłowych wyników badań hormonalnych (czy oceniono poziom prolaktyny?) rezonans przysadki wydaje się być najrozsądniejszym badaniem do wykonania.