Ból głowy po upadku

tydzień temu podczas gry w piłkę na hali upadając uderzyłem się w głowę . już tydzień mija jak mnie boli głowa.czy mam się z tym zgłosić do lekarza??

Wywiad jest lakoniczny.Brak szczegółów co do charakteru upadku mam na myśli czy była to duża siła,czy towarzyszyły temu jakieś krótkie zab.świadomości,czy po urazie był Pan nadmiernie senny, pojawiły się np.nudności.O bólu głowy brak także pogłębionych informacji
Zdecydowanie zachęcam do udania się do specjalisty neurologa
Pozdrawiam i zdrowia życzę