Ból głowy po usunięciu tętniaka

Jestem po zabiegu tetniaka EMBOLIZACJA WEWNTARZNACZYNIOWA, czesto mnie boli glowa i tez troche mnie boli kregoslup i jestem gluchy.

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Ból po zabiegu nie powinien się utrzymywać zbyt długo. Jeśli ból będzie się nasilał lub nie będzie poprawy po jakimś czasie należy skontaktować się z lekarzem prowadzącym.