Ból głowy po zianie szkieł w okularach

Witam. Mam 18 lat. Od 8 nosze okulary. Mam duza wade wzrosku bo -5, -7. Ostatnio wymienialam szkielka ( 3 dni temu) od tamtego momentu ma silne bole glowy, bol lewego oka, i rozniez bol glowy z tylu od strony karku. Czy moze byc to spowodowane zbyt silnymi szklami?

Witam. Dolegliwości takie mogą być spowodowane niewłaściwymi szkłami lub np. złym rozstawem szkieł w okularach lub np. mógł ujawnić się problem z ukrytym zezem. Z całą pewnością wymaga to konsultacji najlepiej z osobą wypisującą obecne okulary. Pozdr. Barnyk K.