Ból głowy podczas stresu i wynik badania rezonansem magnetycznym

Mam 21 lat, jetem kobietą, w sytuacjach stresowych boli mnie głowa. Badanie rezonansem magnetycznym wykryło u mnie w w istocie białej środków półowalnych pojedyncze , drobne (ok.3 mm) strefy podwyższonego sygnału w obrazach o długim TR odp. demielinizacji najpewniej naczyniopochodnej. Po dożylnym podaniu paramagnetyku nie uwidoczniono nieprawidłowego wzmocnienia sygnału tkanek mózgowia. Ciało modzelowate i struktury tylnojamowe nie wykazują zmian. Czy to coś poważnego? Proszę o interpretację.

Małgorzata Panek

Opisane ogniska demielinizacyjne mogą być związane z niedokrwieniem. Nie wykazano cech krwawienia. Proszę wraz z wynikiem badania udać się do neurologa.
Pozdrawiam