Ból głowy przy odchudzaniu

Mam 37 lat, wzrost 161 cm i ważę 75 kg. Chciałabym schudnąć, jednak jakiekolwiek ograniczenie posiłków powoduje silny ból głowy, jeśli szybko czegoś nie zjem, ból głowy zaczyna obejmować połowę twarzy, pojawiają się też nudności. W tej chwili jem ok 8 posiłków dziennie i niestety, nie są to sałatki warzywne lub owoce (nie bardzo likwidują ból), raczej kanapki i coś gotowanego. Jak sobie poradzić z tym problemem?
37 LAT ponad rok temu

Zastanawiające są posiłki w Pani diecie. Jeśli dopiero przy ośmiu się Pani dobrze czuje to może ma Pani problem z hiperinsulinemią lub z nietolerancją glukozy. Radziłabym zrobić badania.