Ból głowy, silne poty, wymioty, utrata równowagi

Witam serdecznie, proszę o być może zdiagnozowanie mojej dolegliwości która objawia się następująco_ silny ból głowy od 5 miesięcy, biegunka , silne poty, wymioty , wzrost ciśnienia, utrata równowagi - wygląd jakbym był pod wypływem alkoholu, drętwienie potylicy.
ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam,
Dolegliwości mogą odpowiadać migrenie. Należy jednak wykluczyć bardziej poważne przyczyny opisywanych objawów. Zalecam konsultację u neurologa. Na podstawie badań dodatkowych będzie można postawić diagnozę i rozpocząć skuteczne leczenie.

Witam serdecznie. Powyższe objawy nasuwają podejrzenie choroby układu nerwowego. Konieczne w tym wypadku jest bezpośrednie badanie neurologiczne i wykonanie badań obrazowych (rezonans magnetyczny). Proponuję jak najszybciej zgłosić się do specjalisty neurologa.