Zapytaj lekarza

1 , 0 2 0 , 2 6 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ból głowy u 16-latka a rak mózgu

Dzień dobry, mam 16 lat, od początku wakacji bardzo mnie głowa boli w kilku miejscach. Czy możliwy jest rak mózgu bez wymiotów i nudności?
, 16 LAT ponad rok temu

Rozwój intelektualny dziecka autystycznego

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o rozwoju intelektualnym dziecka z autyzmem.

Witam! Oczywiście możliwe jest, że nowotwór mózgu daje tylko izolowane objawy w postaci bólów głowy. Zazwyczaj jednak towarzyszą mu nudności, wymioty, zaburzenia widzenia. Jeśli ból głowy jest silny wskazana jest konsultacja neurologa dziecięcego, który rozwieje wszelkie wątpliwości. Proszę jednak nie martwić się na zapas, przeszło 90% bólów głowy w tym wieku ma charakter pierwotny, tzn. nie jest spowodowana chorobami układu nerwowego. Pozdrawiam.

Rezydentka w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Witam Bóle o różnej lokalizacji bez innych objawów towarzyszącym, nie powinny wiązać się z patologią w mózgu! Jak nastrój wyniki ogólne, sporty?? Stresy? Nerwicowe objawy? Proponuję skontaktować się z Lekarzem rodzinnym i neurologiem

Specjalista neurolog. Ekspertka w dziedzinie leczenia migreny oraz przewlekłego bólu głowy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy