Ból głowy u osiemnastolatka

Witam. Jestem prawie osiemnastoletnim chłopakiem. W niedzielę wieczorem zaczęła mnie boleć z tyłu głowa... Ale zasnąłem i jakoś było... Poniedziałek to znów ból z tyłu głowy, mierzone ciśnienie rano czy w południe, 155... Dzisiaj rano wziąlem dwa apapy, byłem u higienistki ciśnienie 145... (wcześniej wchodziłem po schodach itd. ) Obecnie jest wtorek 15:05. Z tyłu tej głowy, może nie nazwałbym tego bólem, może źle to nazywam, ale jest to bardzo nieprzyjemne uczucie.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Warto w zaistniałej sytuacji zgłosić się do lekarza rodzinnego by wykonać podstawowe badania krwi w tym także EKG. Po otrzymaniu wyników zdecyduje on dalej co zlecić w tej sytuacji.