Ból głowy, ucisk w klatce piersiowej i osłabienie

Witam nie wiem jak mam opisać mój problem boli mnie często głowa a zwłaszcza rano wstaję z bólem głowy ,jest mi ciężko na klatce piersiowej ,mam nudności osłabienie mam 56 lat nuda mnie dobija i nie mogę sobie znależc miejsca wszędzie mi żle nic mi się nie chce robić nie lubię spać bo budzę się zmęczona i mam straszne myśli zwłaszcza o śmierci po prostu wszystko mnie boli i mam refluksję która mi bardzo dokucza i budzi nocą ,a głowa z przodu ciągle mnie boli nie umię tego wyrazić proszę pomóc

Jednym słowem "ból ciała i duszy", objawy depresyjne!?
Konieczna rozmowa z Psychiatrą, dużo ruchu i może jakieś zajęcie dorywcze, nawet wolontariat
Czy ma Pan jakieś stałe choroby, zażywa Pan leki ?
Pozdrawiam