Ból głowy w części ciemieniowej, ucisk, wrażliwość na bodźce i mdłości

witam od dluzszego czasu boli mnie glowa w czesci ciemieniowej lewa strona czasami jest taki ucisk ale chwilowy ponadto ta polowa glowa jest bardzo wrazliwa na wiatr wode ciepla czy slonce miewam od czasu do czasu mdlosci czasami ale zadko bole odczuwam po drugiej stronie nie mam nadcisnienia robilam tomografie glowy ale bez kontrastu i wyniki sa dobre prosze o odpowiedz wizyte u neurologa mam dopiero podkoniec czerwca czy to moze byc cos niebezpiecznego dziekuje za odpowiedz pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję poczekać na wizytę u neurologa lub udać się do lekarza rodzinnego. Sądzę, że po zebraniu wszystkich już wykonanych wyników będzie można udzielić szerszej porady.