Ból głowy w miejscu uderzenia sprzed lat

Kiedy byłam mała uderzyłam się mocno w głowę. Pamiętam, że bałam się przyznać rodzicom. Miałam spuchnięte miejsce we włosach a po kilku dniach na skórze była zaschnięta krew. Po uderzeniu bolała mnie głowa. Minęło ok. 5 lat i ból w tym miejscu powrócił, ale wyczuwam go raz na 2-3 miesiące. Towarzyszy mu wysoka temperatura, brak siły i apetytu...Powiedziałam rodzicom (jestem nastolatką) ale mama mnie wyśmiała. Pomóżcie. Nie wiem do jakiej kategorii specjalizacji to zaliczyć, więc przepraszam
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Przede wszystkim powinna Pani pójść do lekarza rodzinnego. On będzie miał możliwość zbadania Pani, wykonania podstawowych badań - krwi, moczu, a następnie jeśli okaże się to konieczne, wystawić skierowanie do neurologa.
Na taką wizytę czeka się niestety miesiąc a czasem i kilka miesięcy.
W związku z tym, że uraz jest bardzo stary, nie ma wskazań do pilnej diagnostyki szpitalnej.
Neurolog zbierze z Panią wywiad, dokładnie zbada i jeśli uzna za stosowne rozszerzy diagnostykę o badania obrazowe.

witam,
szansa, że odczuwany ból głowy ma związek z przebytym pzred 5 laty urazem, jest niewielka
biorąc pod uwagę nipokojace objawy towarzyszące proponuję kontakt z pierwszej kolejności z lekarzem rodzinnym, ewentualnie w dalszej kolejności konsultację neurologiczna
pozdrawiam
mgj