Ból głowy w okolicy czoła a problemy ze wzrokiem

Witam, w lipcu byłam u okulisty z uwagi na ból głowy w okolicy czoła,zalecono odpocząć od soczewek i dobrano okulary.Ból minął.Obecnie nosze soczewki około 2razy w tyg,a przez pozostały czas okulary.Kilka dni temu ból zaczął się pojawiać znowu.Czy może to być spowodowane wzrokiem?Nie zauważyłam zmiany w widzeniu.Soczewki mam-5,75,a okulary-6,75 gdyż lekarz powiedział,że przy mojej wadzie okulary musza być mocniejsze.Byłam u neurologa w lipcu,wizyta nic nie wykazała.Jakie mogą być przyczyny?

Witam.moze trzeba tobic cwiczenia miesni ocznych np akomodacji.czyli robimy przerwe w pracy na 15 minut i patrzymy max.daleko przez okno na horyzont.tez mozna zakupic na ebayu okulary wedyjskie do cwiczen.uzywamy wieczorem przez 15 do 30 min.np ogladsjac tv.pozdrawiam