Ból głowy z tyłu i wysokie ciśnienie

Witam mam takie pytanie mojego męża czesto boli głowa z tyłu on twierdzi ze to od zołodka a ciśnienie ma 218\127 jak mozna takie ciżnienie zbic domowymi sposobami i co może być przyczynom takich bóli głowy

Witam,
ból z tyłu głowy zdecydowanie związany jest z nadciśnieniem Pani Męża.
Domowymi sposobami nie da się zbić tak wysokiego ciśnienia, proszę o pilną wizytę u lekarza POZ a w przypadku kolejnego tak wysokiego pomiaru ciśnienia męża - wskazana będzie pilna wizyta na SOR celem szybkiego obniżenia ciśnienia tętniczego!

pozdrawiam