Ból głowy z tyłu po przebywaniu na słońcu

witam, mam pytanie dotyczące bólu z tyłu głowy płat potyliczny. pracowałam ostatnio na słońcu i czy to ma jakiś związek z tym? Oraz czy takie bóle mogą mieć coś wspólnego z udarem słonecznym który miałam jak byłam mała nieclący rok skończony.

Aby postawić właściwe rozpoznanie niezbędna jest dokładna znajomość charakterystyki samych bólów głowy ( m in. częstotliwość, czas trwania, rodzaj bólu, nasilenie, czynniki prowokujące itd itd), objawów towarzyszących oraz innych dolegliwości i chorób.