Ból głowy za uchem i ból zębów u 30-latka

Witam mam taki problrm mam bóle głowy za uhem z tyłu bóle ucha i bóle zębów, ale zęby mam nowe wprawiane które nie powinny boleć a pracuje na magazynie w hałasie i zimnie i już sam się zastanawiam co mi jest?

Przyczyną może być problem ze stawem skroniowo-żuchwowym wynikający z przeciążenia zębów. Konieczna jest wizyta w gabinecie oraz dokładna diagnostyka. Często pomaga szyna relaksacyjna.

Jeżeli bóle pojawiły się po osadzeniu uzupełnienia protetycznego to najprawdopodobniej one są przyczyną podanych dolegliwości. Nie zaszkodzi jednak konsultacja laryngologiczna żeby wykluczyć chorobę ucha. Pozdrawiam