Ból głowy, zamroczenia i wymioty

Pmocy od pary dni boli mnie głowa , krenci mi się w głowie i mam chwilowe zamroczenia a dzisiaj chciało mnie sie wymiotwac .Mama mówi za może to być nerwica albo mam na cos ucisk czy to morzliwe , czy powinnam iść z tym do lekarza
ponad rok temu

Witam serdecznie.
Pani dolegliwości mogą wskazywać na atak migreny. Objawia się on silnym, pulsującym bólem głowy (najczęściej jednostronnym), nudnościami, wymiotami, światłowstrętem a także zaburzeniami widzenia. Atak jak najbardziej mógł być wyindukowany przez stres. Napad który nie ustępuje pod wpływem ogólnodostępnych leków przeciwbólowych lub utrzymuje się kilka dni jest wskazaniem do wizyty u lekarza, który wdroży odpowiednie leczenie.