Ból głowy, zły wynik EEG - co mi jest?

Witam, mam 22 lata i jestem mężczyzną. Na poczatku 2008 roku miałem dziwne objawy, które pojawiły się nagle, zacząłem mieć zawroty głowy, ból głowy, poty, kołatanie serca. Wylądowałem z tym w szpitalu na kardiologi i na neurologii. Wykluczono wady serca, tomograwia też w porządku, ale wynik EEG wyszedł nieprawidłowy, diagnoza - zaburzenia napadowe. Dolegliwości znikły na około rok, teraz czuję się podobnie, ale z mniejszą siłą. Nigdy nie zemdlałem ani nie miałem ataku drgawek. W dzieciństwie ciągle bolała mnie głowa, ale wykonany rezonans nie wykazał żadnych zmian. Co mi jest? Padaczka, nerwica, migrena? A może coś innego? Proszę o pomoc!

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Niestety, mało jest informacji. Na przykład: co to znaczy, że rozpoznano zaburzenia napadowe? Takie było orzeczenie zapisu eeg, czy rozpoznanie na wypisie karty ze szpitala? Miał Pan wdrożone leczenie? Nieraz przy migrenie może być nieprawidłowy zapis EEG, ale mam niestety za mało danych, by podać Panu konkretne rozpoznanie.

Proponuję kontrolną wizytę w poradni neurologicznej - już dość dawno, jak wynika z Pańskiego opisu, były wykonane wymienione badania - warto by neurolog miał możliwość zebrania dokładnego wywiadu, zbadania Pana neurologicznie oraz przeanalizowania dotychczasoego przebiegu choroby. Takie postępowanie umożliwi wysunięcie najbardziej prawdopodobnego rozpoznania oraz zaplanowania ewentualnej dalszej diagnostyki.

Serdecznie pozdrawiam!