Ból głowy, zmęczenie i częste oddawanie moczu a starania o dziecko

Czy mogę być w ciąży? Moje objawy to: - ból głowy ( 3dni z rzędu ) - od jakiegoś czasu zmęczenie - częste oddawanie moczu ( nie wiem czy to objaw ciąży czy zapalenia pęcherza ) - zwiększony apetyt na słodycze I chyba tyle... dodam że od ponad pięciu lat staram się o dziecko i nic. A ok.5 lat temu poroniłam z niewiadomych przyczyn

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuję wykonać badanie beta hcg jeżeli podejrzewa Pani ciąże.