Ból górnej części pleców i ucisk w klatce piersiowej

Witam, Dokucza mi silny ból górnej części pleców, w zasadzie dotyczy on górnej części tułowia. Jestem osłabiona. Ciężko mi się oddycha, nie mam problemów z oddychaniem, ale tak jakby coś mnie przygniatało w klatce piersiowej. Czy powinnam udać się do lekarza?

Witam, ewidentnie wymaga Pani rozmowy z lekarzem, gdyż jest tu wiele niewiadomych - od kiedy trwa ból jak często występuje, czy wiąże się z wysiłkiem ruchem? Prawdopodobnie nie jest to nic poważnego ale może wymagać Pani dodatkowych badań kontrolnych