Ból górnej części żeber

Witam, mojego męża od kilku tygodni boli górna cześć zebra ( tak nam sie wydaje) był raz jest mocniejszy raz słabszy. Przeszkadza to w codziennym życiu maz uprawia sport. Uderzył sie gdzieś w to miejsce czy to moze być coś poważnego?

Lek. Marta Gryszkiewicz

To chyba Pani mąż powinien wiedzieć czy się w coś uderzył. Wskazana jest konsultacja ortopedyczna i zdjęcie RTG klatki piersiowej.