Ból guzka na dole piersi

witam pania serdecznie. jestem z mezem w Szwecji nie mam doatepu do lekarza nie znamy jezyka i nie mamy znajomych stad nie mam dostepudo lekarza .Proszę mi napisac czy powinnam się zacząć bac.Od pewnego czasu mam boleści prawej piersi.wyczuwam guzka na dole piersi.ktory zwieksza się co jakiś czas i jest potwornie bolesny przy dotyku,pare lat temu sutki weszły mi do srodka gdzie przez to ja zle się tez czuje tak pozostało do dziś iproszę o jak najszybsza odpowiedz pozdrawiam Magdalena

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety nie mogę powiedzieć iż nie ma obaw w tym przypadku. Taka sytuacja wymaga diagnostyki lekarskiej.