Ból i brak przyjemności podczas seksu u 18-latki

Witam, mam 18 lat, od 2 lat mam stalego partnera z ktorym wspolzyje. Niestety od ok. 1,5 roku odczuwam bol, brak przyjemnosci podczas seksu czesto od samego poczatku stosunku, zdarzalo sie ze nie czulam bolu tylko przyjemnosc. Pol roku temu poronilam i jest jeszcze gorzej bo z bolu leca mi lzy a ginekolodzy mowia ze to normalne...mimo bolu staram sie wytrzymywac poki chlopak nie skonczy ale to dla nas obu strasznie meczace...myslalam ze to moze byc przez problemy z hormonami(podejrzenie lekarza)

Lek. Tomasz Budlewski

Nie jest to normalne, konieczna wizyta u ginekologa (innego) i badanie lekarskie, jeśli od tej strony jest wszytsko okej, sugeruje wizytę u seksuologa

Dzień dobry!

Seks nie powinien sprawiać bólu i kontynuowanie współżycia mimo bólu może tylko potęgować i utrwalać trudności. Polecam skonsultować się z lekarzem ginekologiem, który jest jednocześnie seksuologiem (doświadczonym w leczeniu dyspareunii, pochwicy) oraz z psychologiem seksuologiem i rozważyć podjęcie terapii.

Pozdrawiam!