Ból i drętwienie lewej piersi

Witam!!! Od marca bolała mnie lewa pierś, nie był to ostry ból, ale uciążliwy lekarz ginekolog dał mi skierowanie na USG, z którego wynikało, że wszystko jest w porządku. Niestety ból jakby się nasilił i umiejscowił pod sutkiem, do tego pierś jest wrażliwsza na dotyk i jakby zdrętwiała. Dodam, że ból odczuwam cały czas, za wyjątkiem trwania miesiączki.

ponad rok temu

Witam serdecznie,

Jeżeli ginekolog nie stwierdził w piersiach niczego, co mogłoby powodować dolegliwości bólowe, należy pomyśleć o innej przyczynie bólu w tej okolicy (np. nerwoból międzyżebrowy, zapalenie mięśnia międzyżebrowego, problemy z kręgosłupem itp.). Proponuję, aby udała się Pani do internisty, który Panią zbada i w razie konieczności zaleci odpowiednie badania lub leczenie.

Pozdrawiam serdecznie